הצהרת נגישות, אתר ואפליקציית מסלולים

מבוא

הזירה האינטרנטית הנה פלטפורמה לביטוי וייצוג עצמי, היא משמשת אותנו כזירה חברתית ופוליטית.

אנו גולשים, קוראים, רוכשים ומוכרים, עובדים ונחשפים באמצעותה כיום יותר מבעבר. ככזו ישנה מחויבות לאפשר לציבור חווית גלישה מהנה וקלה ככל האפשר.

חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, תשנ”ח-1988 נועד להגן על כבודו וחירותו של אדם עם מוגבלות ולעגן את זכותו להשתתפות שוויונית ופעילה בחברה בכל תחומי החיים.

חברת מסלולים, טיילות והוצאה לאור בע״מ (להלן – מסלולים) פועלת ומקדמת את נושא הנגישות. אנו במסלולים רואים בלקוחות עם מוגבלות לקוחות שווי זכויות, הזכאים ליהנות מנגישות מלאה ולפיכך אנו פועלים עפ”י המוגדר בחקיקת הנגישות. מטרתו של חלק זה באתר ליידע את הגולשים באתר ובאפליקציית מסלולים ואת לקוחות מסלולים על הסדרי הנגישות במטרה לאפשר לכל לקוח עם או בלי מוגבלות שירות שוויוני, נגיש ונוח ככל שניתן.

אנו משקיעים משאבים רבים להפוך אתר זה לנגיש בכדי לאפשר את חווית הגלישה לכלל האוכלוסייה ולאנשים עם מוגבלויות בפרט. המוטו שמוביל אותנו הינו כבוד האדם וחירותו, שכן מדובר באבן יסוד בחברה הישראלית כי כולנו שווי זכויות ושווים במהותנו.

במידה ויש לך שאלות, בקשות, הצעות שיפור נשמח לקבל את פנייתך ולסייע.

שימוש ברכיב הנגשה

באתר זה מוטמע תוסף הנגישות enable המסייע בהנגשת האתר לבעלי מוגבלויות.

מדריך למשתמש בתפריט

להלן פרוט הכפתורים המוטמעים בתוסף הנגישות:

בסרגל הנגישות יש 2 סוגים של הגדלות לנוחיותכם, אך אם תרצו להגדיל עוד את האותיות תוכלו להשתמש בפונקציות המקלדת הבאות:

הבהרה

אנחנו מחויבים להפוך את אתרינו לנגיש לכלל האנשים, בעלי יכולות ובעלי מוגבלויות.

באתר זה תוכלו למצוא את הטכנולוגיה המתאימה לצרכים שלכם. אתר זה הינו אתר שמיש לכלל האוכלוסייה ברובו ובהשתדלות מקסימלית.

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים להנגשתם. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה לרבות אנשים עם מוגבלויות.

יצירת קשר ומשוב

ככל שנתקבלת בבעיה או בתקלה כלשהי בנושא הנגישות, או ככל שיש לך שאלה או בקשה בנושא, נשמח שתעדכן אותנו בכך ואנו נעשה מאמץ למצוא עבורך פתרון מתאים ולטפל בפנייתך בהקדם ככל שניתן. את הפניות יש להפנות לכתובת הדואר האלקטרוני [email protected] או לטלפון/ווטסאפ – 054-2406657.

עדכון הסדרי נגישות

הצהרת הנגישות עודכנה לאחרונה ב- 20.7.2023.

בחר/י מוצר